Business portrét

V dnešnom digitálnom svete je kvalitný business portrét kľúčom k vytvoreniu silného prvotného dojmu. Potrebujete profesionálny biznis portrét?


Fotografie portrétov Nezáväzná ponuka

Špecializujem sa aj na portrétnu fotografiu a biznis portrét. Nafotím zamestnancov, tímové fotografie, či portréty manažmentu firmy. Fotografie upravím podľa požiadaviek. Vyretušujem nedostatky a rušivé veci vo fotografii.

Portrét nafotím u Vás vo firme, vo vašich kancelárskych priestoroch, alebo kľudne môžeme fotiť aj v sklade. Nemusíte nikam chodiť, donesiem všetko potrebné vybavenie a aj pozadie, keď bude treba. Žijem v meste Žilina, ale nemám problém vycestovať kamkoľvek na Slovensku a aj do zahraničia.

Získajte cenovú ponuku

Rád pre vás pripravím cenovú ponuku presne pre vás.

    Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vášho dopytu.

    Hľadáte profesionálne business portréty?

    Som tu pre vás! Keďže každý profesionálny portrét je jedinečný, takisto sú jedinečné aj vaše požiadavky a očakávania. Práve preto sa snažím prispôsobiť svoje služby vašim konkrétnym potrebám a predstavám.

    Chcete vedieť viac? Radi by ste zistili, ako by mohol vyzerať váš business portrét očami profesionálneho fotografa? Pošlite mi pár podrobností o vašich požiadavkách a ja vám obratom zašlem nezáväznú cenovú ponuku.