Eventový fotograf

Potrebujete profesionálneho fotografa na firemný event, podujatie, koncert, konferenciu, alebo večierok?


Fotografie z eventov Nezáväzná ponuka

Pokiaľ hľadate profesionálneho eventového fotografa na Vášu firemnú akciu, veľmi rád Vám ponúknem svoje reportážne fotografické služby. Profesionálne a diskrétne nafotím všetky typy podujatí (eventy, akcie, koncerty, večierky, konferencie, výstavy, kurzy, školenia, slávnostné odovzdávania cien, šport a iné podujatia) na Slovensku, ale aj v celej EU.

Som eventový fotograf a mojím cieľom je nafotiť jedinečné fotografie, ktoré zobrazujú to najlepšie z Vašej udalosti. Urobím všetko preto, aby som Vám dodal fotografie nad Vaše očakávania a samozrejme, aby Vám kvalitne slúžili pre Vaše marketingové potreby. Fotografie upravujem a aj retušujem. V minulosti som fotografoval aj pre Tlačovú agentúru Slovenskej republiky, či noviny, denníky a týždenníky a preto som zvyknutý aj na stresové situácie. Dokážem sa rýchlo prispôsobiť všetkým aj nepredvídateľným okolnostiam. Momentálne fotografujem pre veľkých aj malých klientov. Veľmi sa teším, že pre niektorých klientov som ich dvorný fotograf a volajú ma na všetky ich akcie, eventy, konferencie, večierky, ...

Žiaľ veľa z môjho evetového portfólia nemôžem zverejniť širokému publiku, nakoľko často ide o fotenia, ktoré klient zdieľa iba interne. Pozrite si moje eventové fotografie.

 

Video z eventu

 

Vyrobím vám aj video záznam z vášho eventu, alebo sa môže zostrihať do reklamného pútavého spotu. Pozrite si video ukážku z eventu.

Získajte cenovú ponuku

Stačí, ak mi dáte vedieť, kde a kedy a obratom vám pošlem cenovú ponuku na váš event presne pre vás.

    Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vašho eventu.

    Chcete vynikajúce fotografie z vášho eventu?

    Som tu pre vás! Keďže každý event je jedinečný, takisto sú jedinečné aj vaše požiadavky a očakávania. Práve preto sa snažím prispôsobiť svoje služby vašim konkrétnym potrebám a predstavám.

    Chcete vedieť viac? Radi by ste zistili, ako by mohol vyzerať váš event očami profesionálneho fotografa? Pošlite mi pár podrobností o vašom plánovanom evente a ja vám obratom zašlem nezáväznú cenovú ponuku.