Svadobné video

Profesionálny svadobný kameraman pre Vašu svadbu. Som z mesta Žilina, kamerujem svadby na celom územi Slovenska.


Svadobné videa Svadobné fotografie Nezáväzná ponuka

Som svadobný fotograf a kameraman Martin Gura, ktorý zbožňuje zachytávať jedinečné chvíle vašej svadby! Svadobný deň je plný radosti, šťastia, smiechu a slz, a ja sa teším, že môžem byť súčasťou týchto okamihov. Robím iba pár svadobných videí do roka viac menej sa venujem fotografiám, ale pár svadieb do roka robím kvôli oživeniu mojej tvorby.

Počas svadby sa snažím byť nenápadný a splynúť s okolím, aby som mohol zaznamenať autentické emócie a momenty. Strihám dynamické kratšie video, ktoré je viac prestrihané, aby malo správny spád a bavilo sa naň pozerať. Zameriavam sa na dôležité udalosti a okolo nich postavím príbeh. Nezabúdam na malé detaily a neplánované chvíle, ktoré robia váš deň jedinečným.

Pre zachytenie tých najkrajších záberov využívam kvalitné kamery a profesionálne vybavenie. Ponúkam tiež možnosť zaznamenávať zaujímavé zábery z pohľadu dronu, čo dodá vašim svadobným videám úplne nový rozmer.

Svadobné videá upravujem s dôrazom na eleganciu a štýl, aby odrážali atmosféru vášho dňa.

 

Svadobné video obsahuje

Svadobné prípravy

Natáčanie začínam s príchodom prvého paprsku svetla, kedy zachytím nevestu a ženícha v ich autentických prípravách. 

Portrétne svadobné foto

Zvyčajne je to čas určený pre fotografa. Malú chviľku si vždy ukradnem, aby sme vytvorili tie najlepšie zábery do videa a to aj pomovou dronu.

Svadobný obrad

Budem s vami od momentu, keď vstúpite na obrad až do poslednej výmeny úsmevov. Zaznamenám aj keď si nahlas poviete "Áno".

Svadobná hostina

Zachytím všetky dôležité momenty od výzdoby, cez prvý tanec až po odčepčenie. Budem s vami pri každom výbuchu smiechu.

Detaily

Sústredím sa na drobné detaily, ktoré robia váš deň jedinečným.

Natáčanie aj v iný deň

Môžeme natáčať na miestach, ktoré sú pre vás výnimočné. Vytvoríme nezabudnuteľné zábery pri západe slnka, na vrchole kopca alebo pri výhľade na oceán.

Získajte cenovú ponuku

Stačí, ak mi dáte vedieť, kde a kedy a obratom vám pošlem cenovú ponuku na vašu svadbu presne pre vás.

  Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vašej svadby.

  Hľadáte jedinečné svadobné video?

  Som tu pre vás! Každá svadba je nesmierne osobitá a plná jedinečných momentov, ktoré si zaslúžia byť zachytené. Moje služby sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim osobným potrebám a predstavám.

  Chcete sa dozvedieť viac? Zaujíma vás, ako by mohol váš svadobný deň vyzerať cez objektív profesionálnej kamery? Pošlite mi niekoľko podrobností o vašej svadbe a ja vám čo najskôr zašlem nezáväznú cenovú ponuku.

  Moje svadobné balíčky

  Kompletný svadobný deň + klip


  Svadobné video v podobe KLIPu


  Dotáčanie v iný deň


  Svadobné video s dronom