Niečo o mne

Som fotograf

Volám sa Martin Gura a fotografovaniu sa venujem od roku 2000. Najprv na amatérskej úrovni, neskôr ako profesionálny fotograf.

V súčasnosti sa profesionálne venujem fotografovaniu svadieb, portrétnemu fotografovaniu, ale aj reklamnej fotografií. Mám bohaté skúsenosti aj s ateliérovou fotografiou. Fotografovanie pre mňa predstavuje veľkú vášeň a zároveň relax. Každé fotenie je pre mňa výzvou a inšpiráciou. Príbeh, ktorému môžem darovať svoje vnímanie, svoje nápady, môžem ľudí bližšie spoznávať a vyzdvihnúť ich vlastné "JA". Najradšej fotím vonku, pretože príroda nám dáva krásne možnosti ako z nej čerpať a vždy dodá fotografii svoj lesk a originalitu.

Ponúkam komplexné služby, od nafotenia po grafické spracovanie.

 

Moja foto technika

Vytvoriť kvalitnú fotografiu mi pomáha kvalitná foto technika a vysoko svetelné objektívy. Fotografujem na fotoaparáty Canon a Sony.

V súčasnej dobe fotografujem na Canon 5D Mark IV a Sony α7R III. Používam kvalitne objektívy Canon 85mm f/1.2L, 35mm f1.4L, 70-200mm f2,8L, 16-35mm f/2.8L, 100mm f/2.8L, Sony Planar T* 50mm f/1.4 , Sony Distagon T* 35mm f/1.4, Sony Vario-Tessar T* 16-35mm f/4, Laowa 12mm f/2.8, Sigma 105mm f/1.4, ...

Používam aj kvalitné blesky, štúdiove batériové blesky, statívy, odrazné dosky, foto pozadia, ...

Moje foto služby

Ponúkam širokú škálu fotografických služieb.