Reklamný fotograf

Vytvorím vám reklamné fotografie, ktoré budú zarábať. Od-prezentujte sa pred svojimi zákazníkmi v tom najlepšom svetle.


Reklamné fotografie Nezáväzná ponuka

Som reklamný fotograf a mám bohaté skúsenosti s fotografovaním produktov a architektúry. Nafotím Vám interiér a exteriér Vašej firmy, hotela, developerského projektu, alebo nafotím veľké alebo aj miniatúrne produkty. Nerobí mi problém fotiť aj lesklé predmety. Rád vám nafotím jedlá a iné gastro produkty.

Vytvorím pre Vás profesionálne fotografické materiály vhodné pre použitie na úspešný marketing. Spoľahnite sa, že Vaše produkty budú prezentované vždy v tom najlepšom svetle. Všetky fotografie upravím, vyretušujem a upravím ich podľa potreby. Produkty môžem dodať aj s transparentným pozadím "alfa kanálom" vhodným pre ďalšie použitie. Fotografie pripravím pre použitie na web či tlač. Reklamné fotografie odo mňa budú vyzerať vždy konzistentne, či už budú vytvorené v rámci jedného fotenia, alebo bude naša spolupráca trvať dlhodobo.

Síce som reklamný fotograf, no ponúkam Vám komplexné služby. Nafotenie, úprava fotografií a aj grafické služby. Robím to tak, aby výsledkom bola pútavá a profesionálna grafika. Navrhnem Vám kreatívne logo, kompletný dizajn a grafiku pre rôzne typy tlačovín, katalóg, web, či billboard.

Získajte cenovú ponuku

Rád pre vás pripravím cenovú ponuku presne pre vás.

    Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vášho dopytu.

    Hľadáte unikátne reklamné fotografie?

    Som tu pre vás! Keďže každý reklamný projekt je jedinečný, takisto sú jedinečné aj vaše požiadavky a očakávania. Práve preto sa snažím prispôsobiť svoje služby vašim konkrétnym potrebám a predstavám.

    Chcete vedieť viac? Radi by ste zistili, ako by mohol vyzerať váš projekt očami profesionálneho fotografa? Pošlite mi pár podrobností a ja vám obratom zašlem nezáväznú cenovú ponuku.