Reklamný fotograf


Vytvorím vám reklamné fotografie, ktoré budú zarábať. Od-prezentujte sa pred svojimi zákazníkmi v tom najlepšom svetle.


Reklamné fotografie  Mám záujem

Som reklamný fotograf a mám bohaté skúsenosti s fotografovaním produktov a architektúry. Nafotím Vám interiér a exteriér Vašej firmy, hotela, developerského projektu, alebo nafotím veľké alebo aj miniatúrne produkty. Nerobí mi problém fotiť aj lesklé predmety. Rád vám nafotím jedlá a iné gastro produkty.

Vytvorím pre Vás profesionálne fotografické materiály vhodné pre použitie na úspešný marketing. Spoľahnite sa, že Vaše produkty budú prezentované vždy v tom najlepšom svetle. Všetky fotografie upravím, vyretušujem a upravím ich podľa potreby. Produkty môžem dodať aj s transparentným pozadím "alfa kanálom" vhodným pre ďalšie použitie. Fotografie pripravím pre použitie na web či tlač. Reklamné fotografie odo mňa budú vyzerať vždy konzistentne, či už budú vytvorené v rámci jedného fotenia, alebo bude naša spolupráca trvať dlhodobo.

Síce som reklamný fotograf, no ponúkam Vám komplexné služby. Nafotenie, úprava fotografií a aj grafické služby. Robím to tak, aby výsledkom bola pútavá a profesionálna grafika. Navrhnem Vám kreatívne logo, kompletný dizajn a grafiku pre rôzne typy tlačovín, katalóg, web, či billboard.


Viac reklamných foto Mám záujem