Profesionálne fotografovanie na oznamká a tablo v tlačenej, alebo digitálnej forme.

Foto na oznamko a tablo


Ponúkam Vám služby portrétnej fotografie. Nafotenie fotografií na oznamko, tablo, či skupinové školské fotografie.

Nemusíte nikam cestovať, mobilný foto ateliér si viem spraviť priamo u vás v triede. K dispozícii mám rôzne foto pozadia, alebo Vás nafotím v exteriéri, kde využijeme krásy prírody. Retuš, farebná úprava, vkladanie textu na fotografie je samozrejmosť. Používam profesionálnu foto techniku a kvalitné objektívy. Počas toho ako fotím na oznamko, tablo, alebo školskú fotografiu využívam aj rôzne svetelné zdroje (priame slnečné svetlo, odrazové svetlo, blesk, pokročilú zábleskovú techniku, prenosný fotoateliér, difúzované svetlo a pod.).

Som zo Žiliny. Pre mňa nie je problém vycestovať kamkoľvek. Pravidelne fotím v mestách ako Žilina, Čadca, Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice, Bardejov, ...

Svoje fotografie si objednáte pohodlne online. Vybraté a vyretušované fotografie dodám aj v digitálnej podobe. Ponúkam kvalitnú tlač fotografií na kvalitný fotopapier vo všetkých veľkostiach. Vaše fotografie na oznamko, či tablo Vám dodám v krátkej dodacej lehote.