Fotograf na stužkovú

Som fotograf Martin Gura a veľmi rád pre vás nafotím tu najlepšiu zábavu a emócie z vašej stužkovej.


Fotografie zo stužkovej Nezáväzná ponuka

Stužková je výnimočnou udalosťou. Skupina Elán v jednej zo svojich piesní spieva "Navždy sa zachová v pamäti stužková". Dôležité momenty zo stužkovej slávnosti najlepšie zachytia úžasné momentky vo forme fotografie.

Budem robiť všetko preto, aby Vaše spomienky na najkrajší večer v maturitnom ročníku zostali navždy živé. Samozrejme, všetko v špičkovej kvalite. Nafotím pre Vás stužkovú, ale aj fotografie na maturitné oznámenia a tablá.

 

Fotografie zo stužkovej obsahujú

Ceremoniál

Stužková slávnosť sa u mňa začína od príchodu rodičov a následuje vstupom na scénu a slávnostným ceremoniálom. 

Pripínanie stužiek

Súčasťou každej stužkovej je okamih, keď triedny učiteľ pripína študentom stužky. Moje snímky zachytia tento kľúčový moment.

Kultúrny program

Študenti pripravujú rôzne vystúpenia, od tanca po spev a divadlo. S mojím fotákom budem zachytávať každý detail týchto unikátnych predstavení.

Skupinové fotografie

Zostaviť študentov do skupinovej fotky je neodmysliteľný rituál. Nezabúdam ani na skupinové fotky s rodičmi a partnermi.

Detaily

Stužková slávnosť je plná drobných detailov. Od stužiek, cez výzdobu až po jednotlivé kostýmy - moje fotografie to všetko zdokumentujú.

Zábavné situácie

Stužková slávnosť je plná zábavy a smiechu. Moje fotoaparáty budú pripravené zachytiť všetky tieto veselé momenty, aby ste si ich mohli pamätať navždy.

Získajte cenovú ponuku

Stačí, ak mi dáte vedieť, kde a kedy a obratom vám pošlem cenovú ponuku na vašu stužkovú presne pre vás.

    Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vašej stužkovej.

    Chcete unikátne fotografie zo stužkovej?

    Som tu pre vás! Keďže každá stužková je jedinečná, takisto sú jedinečné aj vaše požiadavky a očakávania. Práve preto sa snažím prispôsobiť svoje služby vašim konkrétnym potrebám a predstavám.

    Chcete vedieť viac? Radi by ste zistili, ako by mohla vyzerať vaša stužková očami profesionálneho fotografa? Pošlite mi pár podrobností o vašej stužkovej a ja vám obratom zašlem nezáväznú cenovú ponuku.