Chcem, aby Vaše svadobné fotografie boli pre Vás radosť a emócie na nich zachytené Vám navždy pripomínali ten krásny deň.

Svadobný fotograf


Som svadobný fotograf a svadby proste milujem! Ľudia sú šťastí a vyzerajú skvele. Svadba je plná zábavy, okamihov šťastia, radosti, smiechu a sĺz. Beriem to ako privilégium mať možnosť fotografovať niekoho v tento krásny deň. Fotografovanie svadieb ma baví, pre mňa sú to tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie.

Vždy sa snažím vytvoriť neformálnu uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a zábavné. Svadobná reportáž je moja srdcovka, snažím sa splynúť s davom, aby si ma ľudia nevšímali, lebo vtedy prejavia skutočné emócie. Reportáž je aj najdlhšia časť svadby, lebo do reportáže môžeme zaradiť odobierku, svadobný obrad, svadobnú hostinu a aj zábavu. Portrétne svadobné fotky fotíme v lokalitách, ktoré sú Vám blízke, alebo máju niečo do seba. Najkrajšie portrétne fotografie vznikajú pri východe a západe slnka.

Všetky fotografie upravujem a veľa fotografií aj retušujem. Niektoré fotografie dávam do jemného farebného odtieňa, alebo do čiernobielej varianty. Bývam v Žiline a ako svadobný fotograf pôsobím na celom Slovensku. Nemám problém vycestovať kamkoľvek aj do zahraničia. Prezrite si moje portfólio svadobných fotografií.

Celodenné svadobné fotenie obsahuje

Ako svadobný fotograf počas celého svadobného dňa využívam rôzne svetelné zdroje (priame slnečné svetlo, odrazové svetlo, blesk, pokročilú zábleskovú techniku, difúzované svetlo a pod.) A ako som už písal, som zo Žiliny. Pre mňa nie je problém vycestovať kamkoľvek a to aj do zahraničia. Pravidelne fotím v mestách ako Žilina, Čadca, Martin, Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice, Praha, Brno, ...

Pozrite si aj svadobnú video tvorbu od môjho kolegu.

Máte záujem o službu svadobný fotograf? Kontaktujte ma