Chcem, aby Vaše svadobné fotografie boli pre Vás radosť a emócie na nich zachytené Vám navždy pripomínali ten krásny Deň.

Svadobný fotograf

"Svadba" pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným fotografom. Fotografovanie svadieb ma baví. Snažím sa vytvoriť neformálnu uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a zábavné. Pôsobím ako svadobný fotograf na celom Slovensku. Bývam v Žiline, ale cele slovensko je na “skok”. Prezrite si moje portfólio svadobných fotografií.

priebech svadobného fotenia

Svadobné fotenie obsahuje


Počas celého svadobného dňa využívam rôzne svetelné zdroje (priame slnečné svetlo, odrazové svetlo, blesk, pokročilú zábleskovú techniku, difúzované svetlo a pod.) A ako som už písal, som zo Žiliny. Pre mňa nie je problém vycestovať kamkoľvek a to aj do zahraničia. Pravidelne fotím v mestách ako Žilina, Čadca, Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Banská Bystrica, Prešov, Poprad, Košice, Michalovce, Bardejov, Praha, Brno, ...

Pozrite si aj svadobnú video tvorbu od môjho kolegu.