Svadobný fotograf

Vytvorím vám krásne svadobné fotografie plné radosti a emócií. Som z mesta Žilina, fotím svadby na celom územi Slovenska.


Svadobné fotografie Svadobné video Nezáväzná ponuka

Som svadobný fotograf Martin Gura a svadby proste milujem! Svadba je plná zábavy, okamihov šťastia, radosti, smiechu a sĺz. Beriem to ako privilégium fotografovať v tento krásny deň.

Snažím sa vytvoriť neformálnu uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a zábavné. Počas svadby sa snažím splynúť s davom, aby si ma ľudia nevšímali, lebo vtedy prejavia skutočné emócie. Portrétne svadobné fotky fotíme v lokalitách, ktoré sú Vám blízke, alebo máju niečo do seba. Najkrajšie portrétne svadobné fotografie vznikajú pri východe a západe slnka.

Fotografujem na kvalitné fotoaparáty s kvalitnými objektívmi. Taktiež ponúkam možnosť nafotiť zaujímavé svadobné fotografie aj pomocou kvalitného dronu. Fotografie upravujem a aj retušujem. Svadobné fotografie upravujem do jemných farebných odtieňov, či krásnych sýtych farieb, alebo do čiernobielej varianty.

 

Svadobné fotografie obsahujú

Svadobné prípravy

Svadbu obvykle začínam fotiť prípravami nevesty a ženícha. 

Portrétne svadobné foto

Na svadobné portréty je najlepšie vyhradiť 2-3 hodiny. Miesta si dohodneme vopred. Môžeme odbehnúť na večerné, či nočné svadobné portréty.

Svadobný obrad

Nafotím príchod svadobčanov na obrad, následne fotím celý priebeh obradu. Fotím aj gratulovanie a spoločnú fotografiu všetkých svadobčanov.

Svadobná hostina

Nafotím svadobnú výzdobu, privítanie mladomanželov, tanečné kolá, hry a odčepčenie. Scénar svadby máte v rukách vy a ja sa mu rád prispôsobím.

Detaily a momentky

Nafotím svadobné detaily a samozrejmosťou je po celý deň fotenie momentiek svadobčanov.

Portrétky v iný deň

Môžeme ísť fotiť aj na miesta, ktoré by sme si v deň svadby z časového hľadiska nemohli dovoliť. Nafotíme krásne fotografie napríklad pri západe slnka na vrchole kopca.

Získajte cenovú ponuku

Stačí, ak mi dáte vedieť, kde a kedy a obratom vám pošlem cenovú ponuku na vašu svadbu presne pre vás.

  Sľubujem, že vaše údaje budú použité výhradne na komunikáciu ohľadne vašej svadby.

  Chcete unikátne svadobné fotografie?

  Som tu pre vás! Keďže každá svadba je jedinečná, takisto sú jedinečné aj vaše požiadavky a očakávania. Práve preto sa snažím prispôsobiť svoje služby vašim konkrétnym potrebám a predstavám.

  Chcete vedieť viac? Radi by ste zistili, ako by mohla vyzerať vaša svadba očami profesionálneho fotografa? Pošlite mi pár podrobností o vašej svadbe a ja vám obratom zašlem nezáväznú cenovú ponuku.

  Moje svadobné balíčky

  Kompletný svadobný deň MAXI


  Kompletný svadobný deň MINI


  Portrétne svadobné fotenie


  Svadobné fotenie s dronom