Svadobný fotograf


Moje meno je Martin Gura a som svadobný fotograf. Chcem, aby Vaše svadobné fotografie boli pre Vás radosť a emócie na nich zachytené Vám navždy pripomínali ten krásny deň.


Svadobné fotografie Mám záujem

Som svadobný fotograf a svadby proste milujem! Ľudia sú na svadbe šťastí a vyzerajú skvele. Svadba je plná zábavy, okamihov šťastia, radosti, smiechu a sĺz. Beriem to ako privilégium mať možnosť fotografovať niekoho v tento krásny deň.

Snažím sa vytvoriť neformálnu uvoľnenú atmosféru, aby pre Vás bolo fotografovanie čo najpríjemnejšie a zábavné. Počas svadby sa snažím splynúť s davom, aby si ma ľudia nevšímali, lebo vtedy prejavia skutočné emócie. Portrétne svadobné fotky fotíme v lokalitách, ktoré sú Vám blízke, alebo máju niečo do seba. Najkrajšie portrétne fotografie vznikajú pri východe a západe slnka. Fotografie upravujem a aj retušujem. Svadobné fotografie upravujem do jemných farebných odtieňov, či krásnych sýtych farieb, alebo do čiernobielej varianty.

Bývam v Žiline a ako svadobný fotograf pôsobím na celom Slovensku. Nemám problém vycestovať kamkoľvek aj do zahraničia.  

 

Máte záujem o službu svadobný fotograf?

Potrebujem fotografa na svadbu

Svadobné fotografie obsahujú

Svadobné prípravy

Svadbu obvykle začínam fotiť prípravami nevesty a ženícha. 

Portrétne svadobné foto

Na svadobné portréty je najlepšie vyhradiť 2-3 hodiny. Miesta si dohodneme vopred. Môžeme odbehnúť na večerné, alebo nočné svadobné portréty.

Svadobný obrad

Nafotím príchod svadobčanov na obrad, následne fotím celý priebeh obradu. Fotím aj gratulovanie a spoločnú fotografiu všetkých svadobčanov.

Svadobná hostina

Nafotím svadobnú výzdobu, privítanie mladomanželov, tanečné kolá, hry a  odčepčenie. Scénar svadby máte v rukách vy a ja sa mu rád prispôsobím.

Detaily a momentky

Nafotím svadobné detaily a samozrejmosťou je po celý deň fotenie momentiek svadobčanov.

Portrétky v iný deň

Môžeme ísť fotiť aj na miesta, ktoré by sme si v deň svadby z časového hľadiska nemohli dovoliť. Nafotíme krásne fotografie napríklad pri západe slnka na vrchole kopca.